ZPETNA-VAZBA.BLOG.CZ ... akce vyvloává rekaci

Rammstein - Völkerball

23. ledna 2007 v 14:02 | kozuba |  MusiQue <music>
Do letošního předvánočního ohně si přidali svoje želízko i Němečtí Rammstein. Uběhnul nám necelý rok od vydání jejich poslední řadové desky Rosenrot, takže nyní je ten správný čas podpořit prodej živákem :P No, dost marketingových úvah. Raději k hudbě...

Všichni víme, jak si dávají Rammstein záležet na svých živých vystoupeních a jakou roli pro ně má doplnění hudby o ambientní divadlo. Proto musím jenom potvrdit,že jim DVD formát sluší. Sice atmosféře v první řadě, kdy vás žhnou plameny, kterými se na pódiu nešetří, je nenapravitelná, ale na tohle DVD je důstojným zachycením show.
Uslyšíte písně na podporu tehdejší desky Reise Reise a samozřejmě všechny velké hity včetně písně Stripped, jako poctu Depeche Mode. Ale to nejdůležitější uvidíte. Místy až obscénní divadlo, které nám Till a jeho banda předvádí, nádherně dokresluje atmosféru písní a podtrhují to, o čem jejich písně jsou..O odvrácené straně lidství. O temných stránkách lidské duše. A snaží se objevit v tom tu krásu. Prokletí básníci Rammstein :)
Celý image tour je naprosto perfektní. Od kostýmů až po poslední detail na podiu spolu ladí.
Völkerball je správné koncertní DVD s krásným zvukem i obrazem a to včetně režie. Pro fanoušky absolutní nutnost, protože loňské turné bylo špičkové.
5/6

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aukro.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 qwert.BOT qwert.BOT | 5. února 2007 v 22:34 | Reagovat

pokud jste to už slyšeli, tak sem o tom něco napište, i s hodnocením...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama